Prvi hrvatski forum o Vanessi & Zacu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Avril Lavigne

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Avril Lavigne Empty Avril Lavigne pon kol 17, 2009 6:16 am

~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~

Avril Lavigne 14643568

Avril Lavigne je kanadska pjevačica odrasla u malom mjestu Napanee, Ontario. Punim imenom, Avril Ramona Lavigne Whibley. Njezina glazba je pop-rock stila.
Avril je na scenu izašla 2002. s albumom Let Go kada je imala stil divljakuše. Tada je uzdrmala scenu sa svojim smash-hitovima od kojih je prvi bio "Complicated", pa zatim "Sk8er Boi", "Losing Grip" i "I'm With You". Nakon toga Avril je izdala svoj debitantski album Let Go koji se prodan u 14 milijuna primjeraka samo u Americi. Zbog toga su je mediji nazvali pop-rock princezom. Singlovi s albuma su "Complicated", "Sk8ter Boi", "I'm With You" i "Losing Grip". Za te singlove snimila je i pripadajuči spot.
Godine 2004. Avril izdaje svoj drugi album, Under My Skin, koji se prodao u 18 milijuna primjeraka širom svijeta. Singlovi: "Don't Tell Me", "My Happy Ending", "Nobody's Home", "He Wasn't", za te je pjesme snimila i video uratke.
Iste godine Avril se zaručila za kolegu glazbenika, frontmena kanadske grupe Sum 41, Derycka Whibleya. Avril je 2005. promijenila stil i udala se za svog zaručnika Derycka.
Singl "Girlfriend" je na YouTube-u pregledan više od 96 milijuna puta, a novi album The Best Damn Thing je samo u tri tjedna prodan u 4 milijuna primjeraka i time se popeo na vrhove Bilboard ljestvice.

Albumi:
Let Go (2002.)
Under My Skin (2004.)
The Best Damn Thing (2007.)

Filmografija The Flock:
Over the Hedge
Fast Food Nation
Going the Distance
Sabrina, the Teenage Witch

http://dulcecroacia.forumotion.com/forum.htm

2Avril Lavigne Empty Re: Avril Lavigne pon kol 17, 2009 6:41 am

Zac

Zac

Ona mi je super.. Preljepa, ima dobre pjesme...

https://zanessa-croatia.forumcroatian.com

3Avril Lavigne Empty Re: Avril Lavigne uto kol 18, 2009 6:56 am

annierbd

annierbd

super mi je.obozavam sk8er boy i when you're gone. a obozavam i ovaj njezin rozi pramen.Very Happy

4Avril Lavigne Empty AVRIL LAVIGNE pet vel 26, 2010 4:21 am

SARAH


Gost

meni je avril super pjesme isto cheers

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.